Олена Прокопів

  • У своїх 26 років смілива франківчанка вже знає, як залишитися наодинці з власними переконаннями, пройти свою пустелю, і що духовність – це відсутність претензій до світу.

    Оленка виросла в династії лікарів, які надавали перевагу натуральним методам лікування. Удома в їхній сімейній аптечці були тільки бинт і вата. Замість пігулок і мікстур – натуральні ефірні олії, здорове харчування, багато чистої питної води, позитивні помисли і книги, які змінюють свідомість. Для Оленки першою такою стала «Чайка Джонатан Лівінгстон» Річарда Баха –притча про чайку, яка довела, що немає нічого неможливого. Потім були ще книги й улюблені автори: Робін Шарма, Бодо Шеффер, Крайон…

    Свідомість дівчини й справді почала змінюватися. Їй більше не було цікаво зі своїми друзями та знайомими, для яких звичним було тусуватися на вечірках, балакати ні про що… Оленка почувалася самотньою, навіть не мала з ким обговорити чергову прочитану книгу, але при цьому вона відчувала, що прямує правильним шляхом.

    Доброю порадою тоді її підтримав батько: «Аби мати те, що ти ніколи не мала, треба робити те, чого ти ніколи не робила. Кожен, хто хоче змінити себе і своє життя, має стійко пройти власну пустелю. Спокійно пережити час для вдосконалення, коли поруч немає однодумців. Таким чином Всесвіт перевіряє, наскільки щиро ти хочеш і готова до кардинальних змін». Оленка була готова. Лише згодом вона усвідомила: духовний ріст відбувається тоді, коли тобі найважче.

    Ще в школі кмітлива і креативна дівчина почала заробляти власні гроші. Захопилася виготовленням прикрас із природних матеріалів, які потім продавала в місцевих крамничках.

    Після одинадцятого класу вирішила піти батьківськими слідами і вступила до медичного вишу. Однак наразі франківчанка не працює за фахом: «Певний час я стажувалася в лікарні, проте трохи розчарувалась. Я побачила, що більшість тамтешніх пацієнтів – це люди, які хочуть лікуватися. А я прагну допомагати людям, які хочуть бути здоровими».

  • Однак Олена зовсім не шкодує, що здобула медичну освіту, адже вона неабияк пригодилася їй в улюбленій справі – заняттях фітнесом, яким дівчина захопилася ще зі школи. А в старших класах навіть створила свою групу, де була тренером, орендувала приміщення і проводила там заняття.

    Зараз франківчанка цілковито поринула у сферу велнес – це система оздоровлення, що дозволяє досягти емоційної і фізичної рівноваги, передбачає помірне і комфортне фізичне навантаження, здорове харчування, догляд за шкірою, хороший відпочинок, позитивне мислення. Оленка консультує з питань здоров’я, складає індивідуальні системи харчування, а ще ось уже другий рік поспіль проводить фітнес-вікенди в горах, де учасники не лише тренують тіло, але й мізки. У програму, окрім занять з фітнесу, пілатесу, аквазумби, також входять медитації, техніки дихання, майстер-клас із риторики, лекції на тему здорового способу життя, інеології (наука про енергоінформаційний обмін), психосоматики та багато іншого.

    Олена стверджує, що після такого відновлювального і мотивуючого вікенду в житті багатьох учасників потім настають різкі позитивні зміни: у когось покращуються стосунки з другою половинкою, хтось нарешті починає займатися улюбленою справою, в інших суттєво поліпшується самопочуття. «А все тому, що стан нашого організму повністю залежить від стану нашої свідомості, – загадково усміхається Олена. – Якщо порядок у голові, то й зі здоров’ям усе гаразд. Всі недуги – це прояви наших думок і емоцій. Будь-яка хвороба – це розмова з Богом (Всесвітом)».

    Наталя МОСТОВА

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!