Пакети, коробки, байдужість: Долинян просять бережно ставитися до пішохідного фонтану

Медова алея – одне з найулюбленіших місць відпочинку долинян та гостей міста. Її серцем є сучасний пішохідний фонтан.

Вдень він дарує прохолоду, а ввечері переливається різними кольорами. Коли мова йшла про будівництво, враховувалось, що він буде безпечним для дітей і дорослих. Водночас, конструкція фонтану є такою, що вимагає бережного ставлення. Та, на жаль, не всі це розуміють, не всі прагнуть зрозуміти, інформує прес-служба Долинської міської ради.

Неодноразово доводиться бачити, як діти бавляться поміж струменів водограю і декотрі у водяні отвори стають ногами, зупиняючи напір води, запихають поліетиленові пакети, порожні пачки від чіпсів-сухариків та інше сміття. А в той час дорослі спокійнісінько за тим спостерігають і не кожна мама чи бабуся підійде та дасть зауваження, пояснить, що так робити не можна. Інколи по-варварськи поводяться й дорослі.

В результаті механічних пошкоджень у фонтані забиваються форсунки, виходить з ладу інше обладнання, поверхневі конструкції та елементи. Тоді його доводиться зупиняти на вимушений ремонт. Тому долинян просять бережно ставитися до фонтану, і до всього, що біля нього збудовано. Адже це спільне майно громади, яке має надійно слугувати для всіх і для кожного.

Раніше “Галицький кореспондент” писав, У Долині відбулося довгоочікуване відкриття пішохідного фонтану

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!