Peer-to-Peer: у Франківську презентували нову освітню платформу для програмування

Сьогодні, 9 вересня, в Івано-Франківську відбулася презентація освітньої платформи “Peer-to-Peer”.

Основна мета проєкту полягає в тому, щоб, використовуючи онлайн-портал підходу рівний-рівному та навчальних матеріалів курсу Стенфордського університету з основ комп’ютерних наук, сформувати спільноту, що самонавчається.

Цей проєкт був підтриманий грантовою програмою Urban Space 100.

“Новий формат в змішаному навчанні – це не новий проєкт, спочатку ми розпочали його в Кропивницькому шість років тому, а зараз ми привезли його в Івано-Франківськ”, – каже Сергій Никоноров, представник ГО “Інша Освіта”, координатор напрямку дигітальної освіти в місті Івано-Франківськ.

Никоноров додає, що 60% випускників закінчують курс з першої спроби. 15 вересня відбудеться запуск тестування, а 30 вересня відбудеться перша хвиля. Уже 1 квітня має бути випуск всіх груп. Реєструватися можна на сайті  p2p.if.ua.

“Це поєднання оффлайн і онлайн складової. Люди будуть вивчати предмет програмування, всі працюють в групах, перевіряють самі домашні завдання, у людей немає менторів, вони самі вчаться. Це дуже перспективно, адже ІТ-сфера зараз стрімко розвивається”, – розповідає Ірина Іванова,  представниця ГО “KOWO”, PR-менеджерка міста Кропивницький.

Навчатися на платформі зможуть всі охочі, хто пройде нескладне вступне тестування і досяг 16 річного віку. Верхньої вікової межі не передбачено. Загальна тривалість навчання на курсі SCS – 4 місяці. Навчання безкоштовне.

Читайте також: Нові можливості: франківським освітянам розповіли про проєкти ЄС 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!