Поліція Прикарпаття протидіятиме домашньому насильству

Днями на Прикарпатті працівники поліції превенції спільно з представниками соціальних служб обговорили  впровадження пілотного  проєкту «Поліна».

Проєкт діятиме в Івано-Франківську вже незабаром. На нього відібрали десять працівників поліції, які реагуватимуть виключно на виклики про домашнє насильство. Ці працівники пройшли відповідне навчання.

До речі, нині в області на обліку перебуває 2364 особи, що вчиняють домашнє насильство.

Керівництво управління превентивної діяльності обласного управління поліції спільно з представниками служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї та молоді, департаменту молоді та спорту, керівником центру психологічної допомоги обговорили налагодження тісної взаємодії між мобільною групою та ними, в процесі реагування на факти домашнього насильства, які будуть вчинятися на території міста Івано-Франківська.

Крім того, з працівниками, які були відібрані у цей проєкт, провели заняття щодо вивчення вимог нормативно-правових актів, що стосуються домашнього насильства. Кожному працівнику наголосили на режимі роботи мобільної групи, матеріально-технічного забезпечення, основних завдань при реагуванні на факти домашнього насильства.

До теми: На Прикарпатті неповнолітнім продавали сигарети та пиво

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!