Помер від кору: близькі попрощалися із 18-річним прикарпатцем (ВІДЕО)

У Вінницькому національному медичному університеті імені Пирогова – жалоба. Там попрощались зі студентом другого курсу Сергієм Бутенком, родом із села Липівка Тисмпенецького району, Івано-Франківської області, передає UA:Вінниця.

9 лютого він помер від ускладнення кору – пневмонії. Хлопцеві було 18 років.

Сусідка по грутожитку розповідає, що перед тим, як він захворів, скаржився, що погано себе почуває.

Сімейний лікар Валерій Лісогор каже, що Сергій вступив до університету з двома щепленнями від кору. За відомою медику інформацією, він поступив у інфекційне відділення з монуклеозом, й на фоні зниженого імумітету, міг підхопити кір.

Завідувачка кафедри інфекційних хвороб Вінницького університету Лариса Мороз розповідає, що до першої міської клінічної лікарні, студент потрапив ще перед Новим роком. До інфекційного відділення його направили з діагнозом дифтерія під питанням. Згодом він виписався, але повернувся до лікарні як тільки знову з’явилася температура.

Лариса Мороз також заявляє, що імунітету до кору в Сергія Бутенка не було.

Сьогодні, 13 лютого, хлопця мали поховати у рідному селі його матері. У батьків покійного його залишився брат-близнюк та сестра.

Нагадаємо, Більше п’яти тисяч українців захворіли на кір з початку року

На Вінниччині попрощалися зі студентом медичного університету, який помер від кору

У Вінницькому національному медичному університеті імені Пирогова попрощались зі студентом 2 курсу Сергієм Бутенком. 9 лютого він помер від ускладнення кору – пневмонії. Хлопцеві було 18 років. #Новини_Вінниця

Gepostet von UA: Вінниця am Montag, 11. Februar 2019

Фото – зі сторінки Студентського Самоврядування.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!