Понад 25 мільйонів з бюджету Франківської ОТГ виділили на боротьбу з COVID-19

Станом на 30 квітня з бюджету Івано-Франківської міської об’єднаної територіальної громади на протидію поширенню та лікування COVID-19 виділено кошти в сумі 25 199, 9 тисяч гривень.

З них: з резервного фонду – 5 328,9 тисячі гривень Зокрема, закупівля медикаментів – 3 300,0 тисяч,  дезинфікуючі засоби та медичні костюми  – 199,0 тисяч, а на придбання масок – 840,0 тисяч гривень.

Крім, того місто отримало від благодійників – 3 367,7 тисячі гривень. 

Також в Івано-Франківську було прийнято рішення про виплату надбавок медичному персоналу з міського бюджету. У березні всі працівники МКЛ №1 (вул. Матейка) та ЦМКЛ (вул. Мазепи) отримали надбавки у розмірі посадового окладу. Працівники інших закладів охорони здоров’я – у розмірі 0,5 окладу. У березні на доплати профінансовано  6,5 мільйонів гривень.

Окрім того, починаючи з 30 квітня премії у розмірі 10 000 гривень отримають ті, хто безпосередньо працював з хворими на COVID-19.

Списки персоналу формують керівники закладу, опираючись на фактично відпрацьовані чергування. Медичні заклади вже подали відповідні звернення. Серед них також Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня, працівники якої отримають премії з міського бюджету Івано-Франківська.

Станом на 29 квітня до фінансового управління міськради надійшов лист про виділення з держбюджету 1 мільйона 400 тисяч гривень для виплати медпрацівникам анонсованих премій в розмірі 300% за березень.

Читайте також: На Прикарпатті з місцевих бюджетів виділили понад 60 мільйонів гривень на боротьбу з COVID-19

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!