“Попробуємо разом потиснути”, – Марцінків про будівництво ПНУ на Пасічній

Сьогодні, 20 грудня, у міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа відбувся прийом юридичних осіб.

До мера прийшли представники релігійної громади церкви Преображення Господнього, що на Калуському шосе, 3. Люди звернулись до мера через можливу забудову земельної ділянки між гімназією №1 і церквою Прикарпатським національним університетом ім. Василя Стефаника.

Нагадаємо, про цю історію «Галицький кореспондент» писав ще березні 2018 року. Коли університет оголосив про наміри на будівництво, мешканці мікрорайону виступили проти такого сусідства. Вони зібрали вже 700 підписів та пішли за підтримкою до мера.

«Університет мені гнівного листа написав, що я не даю їм побудувати житло», – сказав міський голова.

Також керівник управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Орест Кошик додав, що у новому генплані міста територія, про яку йде мова, позначили як зелені зони загального користування.

Марцінків наголошує, що просто університет землю не віддасть.

«Кругом земля університету. Ну це просто смішно. Дайте їм у сторону Калуша, хай мають», – каже одна із представників громади.

Міський голова пояснює, що силою забрати землю не можна.  Мовляв, питання більше до облдержадміністрації.

«Але треба щоб Мінстерство освіти дало погодження. Може допомогти Віктор Кімакович (директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА – прим.ред.)» – зазначив мер та додав, що він також буде допомагати, бо підтримує ідею людей, щоб там був молодіжний центр.

«Ви розумієте, кругом бур’яни ростуть. Як виросли ще пару років тому і їх не косять”, – кажуть люди.

Вони попросили Марцінківа дати пораду, куди далі звертатись.Той відповів, що справді варто піти до Кімаковича та голови Івано-Франківської ОДА Дениса Шмигаля.

 «Давайте попробуємо разом потиснути. Ми, бачите, в новому генплану зелену зону поставили, щоб вони не будували», – додав міський голова.  

Більше про ситуацію читайте у матеріалі: «Небажане сусідство».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!