Постраждалим від аварії ЧАЕС прикарпатцям потрібно замінити посвідчення

Вчора, 6 лютого, в Івано-Франківську відбулось засідання комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
За результатами обговорення прийнято рішення щодо встановлення статусу осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, двом дружинам та дитині потерпілій від Чорнобильської катастрофи.

Цей статус надано також чотирьом громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, які відносяться до першої та другої категорії пільговиків. Всім видано відповідні посвідчення.

Стало відомо, що в області заміні підлягають близько 1000 посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, категорії 1 та 31 посвідчення категорії 2 з числа громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт.

Наразі в Івано-Франківській області видано 275 посвідчень категорії 1 – учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській ЧАЕС та 120 посвідчень категорії 1- потерпілих від Чорнобильської катастрофи.

Героїзм однієї людини дуже часто є наслідком злочинної недбалості іншої. Жахливий випадок яскравої ілюстрації вищезгаданої тези трапився в Україні 26 квітня 1986 року, коли вибухнув четвертий енергоблок Чорнобильської атомної електростанції.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!