“Праця” шахраїв: як у Франківську заробляють на людській доброті

Муніципальна варта Івано-Франківська продовжила свою рубрику “Знедолені чи шахраї?”. Цього разу вони розповіли про цілу групу учасників промислу виманювання грошей в добрих жителів нашого міста:

“Наш герой, чи то пак герої – ціле сімейство, циган з Рахова (з їх слів). Всі ці особи є родичами, і вже майже рік цей клан жебракує у нашому місті.
З’явилися вони у Франківську минулої зими разом, і взяли центральну частину міста, як основне місце заробітку”, – повідомляють у Варті.

Патрульні “Муніципальної варти” зазначають, що щоразу, як вони виявляли цих людей на на вулицях, то проводили з ними профілактичні бесіди:

“Вони мають різні документи “хворих”, на яких нібито збирають кошти. Та часто, навіть не знають на кого документи оформлені і що в них написано, бо читати в їх бізнесі вміти не потрібно (зафіксовано на відео). І для чого чомусь вчитись, коли можна заробляти по 500 – 800 грн. в день (за їх словами). Вони розповідають, що у нашому місті добрі люди, тому їдуть сюди “працювати”. Це ті гроші, які наші люди тяжко заробляють, а потім легко віддають цим шахраям”, – розповідають муніципали.

Муніципальна варта звертається до всіх громадян не давати гроші на вулиці, а допомогати іншим через благодійні організації.

Нагадаємо, нещодавно  у Франківську поліція провела бесіду з ромами, щоб ті не залучали дітей до жебракування.

 

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!