Презентація книжки “Великий Зрив” Костя Левицького

Час та дата: 03 квітня (вівторок), початок в 16:00
Місце проведення: Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка (вул. Чорновола, 22)
Вхід вільний.
Опис: У першому виданні історико-мемуарної серії «Звитяжці» вміщено раритетну працю «Великий зрив» (1931), яку написав уродженець Тисмениці, випусник Станиславівської гімназії, визначний український громадсько-політичний і державний діяч, адвокат і публіцист, у 1918–1919 рр. голова уряду ЗУНР Кость Левицький (1859–1941).
Зі сторінок «Великого зриву» від безпосереднього учасника подій читачі дізнаються про світла й тіні українського державотворення 1918 року на Наддніпрянщині та в Галичині, діяльність українських депутатів Рейхсрату у Відні і членів УНРади у Львові, спрямовану на практичну реалізацію ідеї державності на західноукраїнських землях, перипетії творення Української держави в жовтні – листопаді 1918 р. і Листопадовий зрив, колізії українсько-польських взаємин у Галичині.  
Видання розраховане не лише на дослідників Української революції 1917–1921 років, краєзнавців, викладачів і студентів вишів, а й на всіх, хто цікавиться історією України початку ХХ ст.
На презентації Вам також розкажуть про саму серію “Звитяжці”, створену в видавництві “Лілея-НВ” до відзначення сторіччя ЗУНРу, та коротко про наступні книжки в її рамках.
Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!