Президент України відповів на петицію про підвищення зарплат учителям

Президент України Петро Порошенко відповів на петицію “Відновлення гарантій, передбачених ст. 57 Закону України “Про освіту” щодо розмірів середніх посадових окладів освітян”. Повідомляється на офіційному сайті президента.

У відповіді йдеться, що в 2015 році зарплати вчителям підвищували двічі. При цьому Порошенко підкреслив, що це робилося в умовах війни.

“У складні часи неоголошеної війни в 2015 році нам вдалося двічі підвищити оклади працівникам освіти – з вересня і грудня. В цілому підвищення становить близько 25%. Упевнений, що робота в цьому напрямку буде продовжена і у 2016 році”, – заявив глава держави.

Порошенко зауважив, що підвищення заробітної плати працівникам сфери освіти вимагає вишукування додаткових бюджетних ресурсів.

“Разом з тим реалізація пропозиції про збільшення видатків на освітню галузь для встановлення середніх посадових окладів педагогічним, науково-педагогічним працівникам на рівні середньомісячної (подвійний середньомісячної) заробітної плати працівників промисловості, а також доплат спеціалістам, які працюють в системі освіти, до рівня середньомісячної заробітної плати працівників у цілому по народному господарству вимагає вишукування істотних додаткових бюджетних ресурсів. У той же час важливо при розробці і прийнятті відповідних законодавчих ініціатив врахувати фінансові можливості державного бюджету, частина якого спрямовується на забезпечення обороноздатності нашої країни”, – пояснив він.

Нагадаємо, що на сайті електронних петицій 11 січня зареєстровано пропозицію про заборону діяльності ВО “Свобода”.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!