Президент запевнив, що не допустить дострокових парламентських виборів

Президент України Петро Порошенко заявив, що не допустить дострокових парламентських виборів. Про це Глава держави сказав під час зустрічі з представниками Аспен Інституту, передає УНН з посиланням на прес-службу АПУ.

“Єдине, що я хочу наголосити, – ні в якому випадку я не можу допустити і не допущу дострокових парламентських виборів на цьому етапі. Бо при всьому тому, що декларують окремі політичні лідери і діячі, що вони хочуть дійсно перезавантаження, насправді вони намагаються зловити рибу у мутній воді, насправді вони працюють на дострокові вибори”, – наголосив він.

На думку Президента, Україна немає часу на дострокові вибори, “бо це потребує півроку тотальної бездіяльності і популізму, ні необхідності, бо кращої Ради у нас не буде. Треба вчитися працювати з цією Радою”.

Президент наголосив на тому, що головне, що нам потрібно зараз, – лідери відповідальні, патріотичні, порядні і професійні.

Глава держави також зазначив, що найважливішій етап, який має формувати ціла команда відповідальних осіб, які здатні реалізувати те, що закладалося в законопроектах, – це саме імплементація реформ.

Нагадаємо, Голова Верховної Ради України під час відкриття “Українського тижня” в Європарламенті заявив, що дострокові парламентські вибори не потрібні, оскільки нинішній склад ВР ще не використав усі можливості.

8b91d30c6e2d750fe89daf8a48bf4f23e50fdac3

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко підписав закон № 940-VIII, яким держава гарантує безплатне забезпечення підручниками школярів.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!