Протягом року на Прикарпатті виявили понад 50 випадків продажу алкоголю неповнолітнім

Цьогоріч на Івано-Франківщині, працівники підрозділів ювенальної превенції виявили та задокументували понад півсотні випадків продажу алкогольних напоїв особам, які не досягли 18-річного віку. За цими фактами склали протоколи за ч.2 ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У період новорічних та різдвяних святкувань підлітки часто намагаються відзначити свята «по-дорослому», вживаючи алкогольні напої. На жаль, ні самі діти, ні ті, хто сприяє доступності спиртного для неповнолітніх, не завжди усвідомлюють можливих негативних наслідків від його вживання.

Щоб не допустити таких прикрих ситуацій, ювенальні поліцейські Прикарпаття здійснюють профілактичні рейди торговими закладами, зокрема разом із представниками інших зацікавлених служб, та викривають і притягують до відповідальності порушників законодавства, які продають дітям алкоголь.

Тому, працівники поліції вкотре звертаються до власників і продавців закладів торгівлі з проханням неухильно дотримуватися вимог законодавства України, та не продавати неповнолітнім алкогольні напої та тютюнові вироби.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!