Причину смерті двох прикарпаток, в яких підозрювали коронавірус, все ще не встановили

Сьогодні, 25 березня, в Івано-Франківську відбулася онлайн-нарада в обласній державній адміністрації щодо ситуації з коронавірусом.

Зокрема, фахівці розповіли про причини смерті двох жінок, в яких спочатку підозрювали коронавірус. Мова йде про 60-річну та 65-річну жительок Івано-Франківщини, щодо яких була підозра на COVID-19.

“Померло дві людини з підозрами на коронавірус. Наразі ми очікуємо на результати вірусологічного дослідження їх біоматеріалів з референс-лабораторії у Києві.”, – розповів заступник директора департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Володимир Чемний.

Він додав, що станом на 25 березня до медичних закладів Прикарпаття було госпіталізовано вже 70 пацієнтів з підозрою на коронавірус. Зараз 47 з них ще очікують на результати аналізів, решта виздоровіли або отримали негативний результат тестів.

До теми: На Прикарпатті готуються почати перші дослідження на COVID-19

Головний санітарний лікар Івано-Франківщини Руслан Савчук зазначив, що 65-річна померла жінка мала симптоми ГРВІ, але не виїжджала за кордон. 18 березня її стан погіршився, вона перебувала вдома, а вже 20 березня жінку госпіталізували. Через добу вона померла. Її чоловік – під наглядом медиків, його стан – середнього ступеня важкості.

“Інший випадок – 60-річна мешканка Надвірної, її біоматеріал все ще перевіряється у лабораторії в Києві. Вона померла 24 березня. За кордоном вона також не перебувала, її чоловік зараз у лікарні з діагнозом “двобічна пневмонія” і підозра на коронавірус. Він перебуває в інфекційній лікарні”, – пояснив Савчук.

19 березня в Івано-Франківську виявили перший випадок захворювання на коронавірус. Жінка померла в інфекційній лікарні. Їй було 56 років. Згодом виявили ще один випадок захворювання на Прикарпатті. Жінка, жителька Тисмениці, приїхала з Франції.

Через поширення коронавірусу уряд встановив режим надзвичайної ситуації в Івано-Франківській області.

Крім того, в Івано-Франківську з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції вирішили зупинити роботу всього окрім аптек, продуктових магазинів та АЗС. А ще з 19 березня в місті перестав курсувати весь громадський транспорт.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!