Прийняли лише за основу: у Франківську ніяк не визначаться з брендом міста

Сьогодні, 25 квітня, в Івано-Франківську відбувається чергове засідання сесії міської ради.

Під час засідання франківські обранці розглянули питання про бренд Івано-Франківська та проголосували за нього. Міський голова Руслан Марцінків зазначив, що це питання прийматимуть сьогодні тільки за основу, а потім бренд ще допрацюють.

«Нам дійсно місту потрібний якісний бренд. Я вважаю, що цей хрестик, який у нас є – незручний і нечитабельний. Він не може привернути до міста потрібну увагу. Зараз я прошу відкласти це питання, а не приймати поспіхом», – сказав депутат міської ради Іван Гарасимко.

Також заступник міського голови Богдан Білик пояснив, що засідання на якому розглядали бренд відбувались у три етапи і розробляли його не тільки франківці, а й професіонали. Проте якщо будуть ще ідеї – можна їх подавати.

Зрештою депутати проголосували за питання про бренд міста, проте тільки за основу. Надалі новий логотип ще доопрацьовуватимуть.

Нагадаємо, що обирали логотипи із декількох варіантів. Експерти проекту ПРОМІС провели велике дослідження та допомогли розробити технічне завдання на розробку дизайну бренду міста. 20 вересня конкурсна комісія визначилася з логотипом міста. З-поміж 6 фіналістів більшістю голосів обрали 5 варіант, який створений на основі вигляду Ратуші згори. Також обрали слоган міста, ним стане фраза «Івано-Франківськ – місто для життя».

До речі, раніше це питання вже виносили на сесію міськради. Проте депутати не проголосували за нього.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!