Прикарпатець фінішував на міжнародних змаганнях Spartan Race Ultra 50 km (фото)

У суботи, 24 серпня, в День Незалежності України, прикарпатець Микола Таран був українським представником на міжнародних екстремальних змаганнях Spartan Race 50 км.

Спортсмен виборов друге місце у категорії Open Man на польському гірськолижному курорті Круніца-Здруй. Таким чином він отримав шанс представляти Україну на Чемпіонаті Світу із цієї дистанції у Швеції.

“Ще пів року тому під час реєстрації ця ідея здавалася чудовою. І от, я уже стою на старті, нічого не підозрюючи”, – каже Микола Таран. 

Spartan Race Ultra 50 км + 60 перешкод – це забіг із перешкодами, який є популярним серед професійних спортсменів та аматорів. Місцевість, на якій проводяться змагання, має досить виражений рельєф. Дистанція поєднує в собі елементи гірського бігу та кросу. Окрім бігу, спортсменам необхідно долати перешкоди, серед яких долання різної висоти стін, переміщення важких предметів, проходження горизонтальних та вертикальних канатів.

“Необхідно проходити найнесподіваніші випробування, які тільки можна вигадати. У мене був ранковий старт, і я ще не мав уявлення, що мене очікує, проте я не переживав. До цього змагання відносився серйозно і добре готувався: бігав, моржував, тренувався в залі, ходив гори. Це дуже знадобилося, бо довелося то сильно вверх підніматися на висоту 3200 м, то стрімко збігати вниз. Ніг своїх я не відчував, лапали судоми і при цьому треба було долати ще і силові перешкоди: нести на собі мішок піску, підтягуватися на канаті, перетягувати вантаж, нести ядро або відро наповнене камінням”, – ділиться своїми враженнями спортсмен. 

Найбільше хлопця вразило те, що аби пройти дистанцію, потрібно було пірнати в гірську річку або бігти
в ній же. Зараз йому потрібне відновлення і правильне харчування.  Згодом прикарпатець буде представником України на Oslo Triple 73 km в столиці Норвегії – Осло.

Нагадаємо, у Франківську нагородили команду місцевих стронгменів.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!