Прикарпатець незаконно облаштував у Солотвино товарно-речовий ринок

Рішенням господарського суду Івано-Франківської області повернуто Солотвинській селищній раді земельну ділянку, що була передана в оренду для облаштування товарно-речового ринку

19 лютого 2016 року господарським судом Івано-Франківської області розглянуто справу №909/1375/15 та задоволено позов Солотвинської селищної ради до фізичної особи-підприємця про зобов’язання відповідача до вчинення дій, а саме передати позивачу з оренди земельну ділянку площею 0,89 га, яка знаходиться по вул. Чорновола, смт. Солотвин, Богородчанського району Івано-Франківської області, шляхом підписання акту прийому передачі, повідомляє прес-служба господарського суду Івано-Франківської області

Так, на підставі договору оренди землі від 03.11.2000р., укладеного між Солотвинською селищною радою та фізичною особою-підприємцем строком на 15 років, останньому було передано земельну ділянку площею 0,89 га для облаштування товарно-речового ринку.

У 2015 році термін дії вищевказаного договору оренди земельної ділянки в смт. Солотвин для облаштування товарно-речового ринку закінчився. Рішенням Солотвинської селищної ради  термін його дії не продовжено. На адресу відповідача направлено лист-повідомлення про заперечення у поновленні договору оренди землі та про необхідність повернення предмета договору, оскільки договір оренди землі припинив свою дію 03.11.15.

Незважаючи на припинення договору оренди землі фізична особа-підприємець надалі продовжував користуватись орендованою земельною ділянкою.

Відповідач позовні вимоги не визнав, вважає їх безпідставними.

Враховуючи умови договору та норми чинного законодавства, а також те, що відповідач в передбачений договором та законом термін не повернув орендовану ділянку, судом вирішено фізичній особі-підприємцю передати Солотвинській селищній раді з оренди земельну ділянку площею 0,89 га по вул. Чорновола в смт. Солотвин, Богородчанського району Івано-Франківської області, шляхом підписання акту прийому передачі.

Нагадаємо, Прикарпатська волонтерка з’ясувала, що такі організації як ТСОУ, ДТСААФ, не раз потрапляли у поле зору правосуддя.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!