Прикарпатець приніс у поліцію гранату, яку знайшов замість грибів

На території Івано-Франківщини триває Всеукраїнська цільова оперативно-профілактична операція “Зброя та вибухівка”. Метою операції є запобігання незаконному обігу вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухівки, виявлення, перекриття каналів їх надходження в злочинне середовище.

Так, минулих вихідних 41-річний мешканець одного із сіл Коломийського району приніс до місцевого відділу поліції предмет зовні схожий на гранату та запал до неї. Чоловік запевнив правоохоронців, що дані предмети знайшов у лісовому масиві під час збирання грибів. Спочатку знахідку, каже, зберігав вдома, а пізніше, щоб уникнути відповідальності, вирішив добровільно здати до поліції.

Житель м. Яремче, аби уникнути кримінальної відповідальності, також добровільно здав до поліції знайдені у лісі предмети, зовні схожі на боєприпаси в кількості 36 штук. Небезпечні предмети чоловік спочатку зберігав у домогосподарстві, а потім приніс до поліції.

Усі предмети правоохоронцями вилучено та направлено на проведення експертизи.

Звертаємо увагу, якщо громадяни добровільно здали до підрозділів Національної поліції України мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому вони мають можливість, після оформлення відповідних документів, зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

Необхідно врахувати, що пристрій вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії, реєструється у випадках і в порядку, передбаченому законодавством України.

Нагадаємо, На Долинщині батько з сином крали нафту на підприємстві

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!