Прикарпатські ультрас: чи потрібні такі фани команді?

Керівництво, президент, головний тренер МФК Прикарпаття неприємно вражені ганебною поведінкою прикарпатських ультрас на матчі 19 туру Другої ліги “Прикарпаття” – “Агробізнес”. Про це йдеться на офіційному сайті ФК «Прикарпаття».

«Кидання круасанів в ігрову зону стадіону не має ніякого виправдання, тому що ці  хлібобулочні вироби – це той самий хліб, який є символом християнства, і кидатися хлібом – це найбільший гріх, який може бути», – йдеться у заяві від Василя Ольшанецького, виконавчого директора команди «Прикарпаття».

Ольшанецький акцентує, що застосування піротехнічних засобів на трибунах стадіону ні до чого доброго не приводить, окрім штрафів та різного ступеню дисциплінарних санкції з боку ПФЛ та ФФУ. Тим більше використання димових шашок чорно-білого кольору наводять на думку, яку саме команду підтримували ультрас, якщо суперник грав у чорно-білій формі…
«Виникає логічне питання до ультрас: їхні дії – це допомога команді чи спланована акція на те, щоб футбол в Івано-Франківську знову зник? В керівництва клубу є сумніви, чи варто у майбутньому виділяти цілий сектор для таких горе-фанатів і чи взагалі потрібні команді такі фанати. У випадку призначення грошового штрафу, МФК “Прикарпаття” залишає за собою право подати фото- та відеоматеріали про дії ультрас в правоохоронні органи для покарання винуватців», – заявив Ольшанецький.

З повним текстом заяви можна ознайомитися тут.

У відповідь на сторінці «Прикарпатські ультрас» з’явилася інша заява. У ній прикарпатська група вболівальників акцентує, що ультрас Прикарпаття дарма звинувачують у тому, що через них ФК «Прикарпаття» змушений буде грати при пустих трибунах один матч у 2018 році.

«Причиною цьому, нібито, є десяток фаєрів, які ми запалили у кубковому матчі з «Карпатами». Насправді ж, рішення контрольно-дисциплінарного комітету базується на рапорті делегата ФФУ на тому матчі Тараса Клима, який серед іншого нарікає на «нецензурні вислови на адресу президента Росії», що вигукував весь стадіон, а загалом пан делегат відзначає неналежну організацію футбольного матчу приймаючою стороною», – йдеться у заяві.

Кидання круасанів на доріжки стадіону вони пояснили так: президент «Агробізнесу» Олег Собуцький за сумісництвом є віце-президентом ФФУ та власником однойменного товариства з обмеженою відповідальністю. Футбольний клуб для цієї людини – це не більше, ніж можливість прорекламувати свою продукцію – круасани, які ультрас «Прикарпаття» і викинули на доріжку стадіону «Рух» у матчі із «Агробізнесом»….

«Ми проти такого підходу до футболу. Ми вважаємо, що Україна, в тому числі – Волочиськ, заслуговує на більше, ніж одноденні футбольні проекти, які закінчуються в один день із рекламною кампанією спонсора», – йдеться у заяві ультрас.
Прикарпатські ультрас підсумовують: правильне використання піротехніки – це безпечно, яскраво, емоційно, красиво. Це – одна з речей, яка робить футбол живим. Тому адміністрації українських клубів могли би спільно протистояти ФФУ, яка запроваджує неадекватні штрафи за використання піротехніки, а не влаштовувати натомість репресії проти власних фанів.

Повний текст заяви читайте тут.

Також дивіться відео, про те як Прикарпатські ультрас яскраво відсвяткували кінець футбольного року.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!