Прикарпатські медики отримали грант на участь у Європейському респіраторному конгресі

Нещодавно працівники та гуртківці кафедри фтизіатрії і пульмонології з курсом професійних хвороб Івано-Франківського національного медичного університету отримали Срібний Грант від Європейського респіраторного товариства з метою участі в щорічному Європейському респіраторному конгресі.

Міжнародний науковий форум відбудеться 14-18 вересня цього року в Парижі (Франція). Франківські науковці представлять на конгресі усну доповідь на тему «Proinflammatory cytokine IL-6 deteсtion in severe COPD patients: Focus on roflumilast», повідомляють у прес-службі Івано-Франківської ОДА.

Минулого року викладачі кафедри також брали участь у цьому конгресі та представили одразу чотири роботи, що стосуються дослідження фундаментальних основ діагностики та лікування неспецифічних захворювань легень, таких як ХОЗЛ та саркоїдоз органів дихання.

Довідково: Європейське респіраторне товариство є найбільшою європейською організацією в галузі респіраторної медицини і об’єднує більш ніж 100 країн світу. Основними цілями даної організації є дослідження, тренування та навчання спеціалістів у галузі респіраторної медицини.

До теми: Франківські медики стажуватимуться у провідній турецькій лікарні

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!