Прикарпатські рятувальники допомагали туристам, яким стало погано в горах

3 липня о 22:03 до Верховинського пошуково-рятувального відділення надійшло повідомлення, про те, що перебуваючи на полонині Кринта поблизу села Замагора Верховинського району, відчули погіршення стану здоров’я двоє жителів міста Білгород-Дністровський Одеської області. Люди потребували  медичної допомоги у лікувальному закладі.

Для надання допомоги туристам о 22:20 на полонину Кринта направлено рятувальників Верховинського пошуково-рятувального відділення  в складі 4 чоловік на 1 одиниці техніки.

О 22:35 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС в області надійшла додаткова інформація, що на полонині Кринта перебуває група туристів з 13 чоловік, з них 3 дітей, жителі Одеської області. 4 особи потребують допомоги у лікувальному закладі.

По прибуттю до місця виклику о 23:00 рятувальниками встановлено, що 5 чоловік, з них 3 дитини потребують медичної допомоги.

О 23:26 на автомобілі «Л-200» перевезено 3 дітей та 1 дорослого з полонини Кринта до місця стоянки автомобіля швидкої невідкладної медичної допомоги поблизу села Замагора. 1 дорослий здійснив схід з полонини до села  Замагора в складі основної групи туристів.

Потерпілих 4 чоловік, з них 3 дитини, госпіталізовано до Верховинської центральної районної лікарні.

Нагадаємо, Травмувались чоловік та дитина: прикарпатців просять бути обережними в горах

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!