Прикарпатські школярі здобули нагороди за пропаганду гуманнного ставлення до тварин

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Щаслива лапа» проводили ІІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин», головною метою якого була популяризація та пропедевтика гуманного ставлення до тварин у суспільстві, насамперед серед учнівської молоді.

До участі у конкурсі запрошувалися учні 1-4 та 5-7 класів закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти. З цієї нагоди у Косівському районі розпочали реалізацію проекту «Біоетика» по гуманному ставленню до тварин. Упродовж січня-травня 2019 року на розгляд конкурсної комісії надійшло 3679 робіт, повідомляє сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

В результаті, серед призерів Всеукраїнського конкурсу опинилися вихованці Косівського районного та Яблунівського центрів дитячої творчості.

Сьогодні, 3 липня, дітей із чуйним та добрим серцем вітали із перемогою. Грамоти за третє місце на Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» та пам’ятні подарунки отримали вихованець гуртка «Декоративний світ» Яблунівського центру дитячої творчості Остап Галяк (керівник Світлана Галяк) та вихованка художньої студії «Дивосвіт» Косівського районного центру дитячої творчості Юлія Кулешір (керівник Ольга Яремчук).

До теми: Школярі Косівщини зібрали для безпритульних тварин понад 600 кілограмів корму

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!