Прикарпатського поліцейського затримали на хабарі в 12 тисяч гривень

За 12 тисяч гривень він збирався перекваліфікувати протиправні дії місцевого мешканця на менш тяжкий злочин. Тепер 29-річному поліцейському доведеться самому нести кримінальну відповідальність.

Управління внутрішньої безпеки поліції Івано-Франківської області отримало інформацію про те, що один зі співробітників поліції смт. Богородчани діє в обхід закону, повідомляє прес-служба ГУ НП в Івано-Франківську.

PM165image001

Старший слідчий, в провадженні якого перебували матеріали щодо вчинення хуліганства 23-річним жителем райцентру, домовився з підозрюваним про перекваліфікацію його дій на нанесення легких тілесних ушкоджень. За це поліцейський побажав отримати «гонорар».

Матеріали перевірки УВБ надіслало до військової прокуратури Західного регіону України. Там було розпочате кримінальне провадження за фактом вимагання неправомірної вигоди – ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України.

PM725image002

Після отримання працівником  Богородчанського відділення поліції Івано-Франківської області 12 тисяч гривень хабара його затримали працівники внутрішньої безпеки, військової і обласної прокуратури та Управління СБУ. Вирішується питання щодо обрання стосовно слідчого міри запобіжного заходу.

PM600image003

Нагадаємо, Суд не змінив розмір застави землевпоряднику села Ямниця, якого спіймали на отриманні хабара

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!