Прикарпатських атовців запрошують на безкоштовні курси з підприємництва

Ви – учасник АТО (або член його сім’ї) і маєте цікаву бізнес-ідею та мрієте розпочати власну справу? В цьому здатна допомогти програма перепідготовки за спеціальністю «Підприємництво для сталого розвитку». Набір триває до 13 лютого.

Під час курсу учасників навчатимуть кваліфіковані викладачі-практики Івано-Франківського національного університету нафти і газу, свої консультації надаватимуть успішні підприємці та представники бізнесу, учасники аналізуватимуть  і працюватимуть над реальними бізнес-кейсами, а також проводитимуться екскурсії і практика на успішних підприємствах міста.

Курси триватимуть три місяці і будуть відбуватися п’ять разів на тиждень наприкінці робочого дня. Група розрахована на 30 курсантів. Половину групи вже набрали. Навчання безкоштовне.

Курси проводяться на базі ІФНТУНГ в науковому містечку «Нова енергія» за підтримки уряду Норвегії та Міжнародного фонду соціальної адаптації. 20 лютого стартуватиме вже п’ятий набір.

«Після кожного випуску щонайменше кілька курсантів започатковують власну справу, – розповідає координатор проекту в Івано-Франківську Ольга Попович. – Багато хто саме під час курсів генерує свої бізнес-задуми та інші цікаві проекти. В будь-якому разі курси дають потужний поштовх для кожного учасника».

Цікаво, що курсантам, які шукають роботу, організатори також сприяють і в працевлаштуванні.

Зареєструватися можна тут http://gobrit.org.ua/archives/548#more-548

Контактний телефон – 0950940053.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!