Прикарпаття отримає 9 тисяч захисних костюмів та 10 тисяч швидких тестів

Івано-Франківська область отримає нові захисні костюми та швидкі тести.

Про це сьогодні під час онлайн-брифінгу повідомила перша заступниця голови облдержадміністрації Марія Савка.

Вона зазначила, що на Прикарпаття надійде партія захисних костюмів для медпрацівників. Їх буде дев’ять тисяч. Також – десять тисяч швидких тестів. А вже наступного тижня прикарпатські лікарні поповняться новими апаратами штучної вентиляції легень.

«За минулу добу в лабораторному центрі проведено 70 лабораторних досліджень, — повідомила Марія Савка. – До кінця тижня плануємо збільшити кількість досліджень до 100. Задля цього в обласному лабораторному центрі працюють два прилади полімеразної ланцюгової реакції. Окрім того, наша область уже отримала 49 тест-систем, що дасть змогу протестувати близько 4700 людей».

Савка також розповіла про роботу комісії із працівників Міністерства охорони здоров’я України, Національної служби здоров’я України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, яка вчора проінспектувала готовність двох медичних закладів області до боротьби з коронавірусом, та про контрольно-пропускні пункти, які здійснюють температурний скринінг водіїв та пасажирів, що прямують в область із інших регіонів.

Посадовиця зазначила, що у разі виявлення ознак захворювання та підвищеної температури тіла, їх направлятимуть у медичні заклади чи місця ізоляції.

Нагадаємо, що на Івано-Франківщині виявлено 160 лабораторно підтверджених випадків захворюваності на COVID-19. За минулу добу зареєстровано 19 нових позитивних результатів, два летальних.

Головне фото – ілюстративне 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!