Прикарпатців просять фотографувати рідкісні рослини у Дністровському каньйоні

Директор КП “Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича” Михайло Ковтун запропонував прикарпатцям долучитися до цікавих спостережень, а саме документувати всі знахідки рослин, занесених до Червоної книги України.

«Шановні поціновувачі унікальної природи Придністерського Покуття! Чимало з вас у ці перші теплі дні здійснюють самостійні експедиції, походи, мандрівки та виходи на природу, зустрічаючи на своєму шляху перші квіти, які дарує весна. Ми запрошуємо вас долучитися до цікавих спостережень, а саме документувати всі знахідки рослин, занесених до Червоної книги України. Ваші спостереження ввійдуть до публікації щодо популяційного розмаїття рідкісних видів флори на території парку й Дністровського каньйону в цілому», – написав він у соцмережі.

Михайло Ковтун каже не забувати фіксувати всі дані: вид, фото, дата, місце (координати місця можна уточнити в Google Maps або увімкнути служби геолокації на ваших мобільних пристроях). Інформацію можна відсилати на електронну пошту [email protected] або в повідомлення на сторінку – Дністровський регіональний ландшафтний парк.

Всі знахідки будуть опубліковані на сторінках в соціальній мережі Facebook.

До теми: Попри всі труднощі, підступи погоди і страх диких звірів, більшість людей йдуть у гори, бо це місце неймовірного самоочищення і оновлення.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!