Прикарпатців застерігають бути обережними з вогнем

Останнім часом почастішали випадки загоряння минулорічної рослинності поблизу населених пунктів і лісів. Більшість випадків – навмисні підпали та необережне поводження з вогнем, що приносить непоправну шкоду рослинному і тваринному світу та призводить до загрози життю і здоров’ю населення.

Зважаючи на пожежонебезпечний період, мешканців просять не провокувати пожежі в природних екосистемах та не допускати спалювання минулорічної рослинності, що може призвести до пожеж в населених пунктах та в лісах.

“Під час відпочинку у лісових масивах обкопуйте місце облаштування багаття, а залишаючи місце відпочинку, вогнище залийте водою. Крім цього, не дозволяйте дітям влаштовувати ігри з вогнем”, йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, вогняна стихія щороку забирає життя людей та спричиняє багатомільйонні збитки. Так, за 2018-й рік на Івано-Франківщині спалахнуло 2127 пожеж.

Внаслідок цих пожеж загинуло 57 людей – 46 чоловіків, дев’ять жінок та двоє дітей. Ще 51 людина отримала опіки різної ступені тяжкості. Найбільша кількість пожеж трапилась на території Івано-Франківської міської ради – 486. Крім того, зареєстровано 58 випадків умисних підпалів. Щоб зберегти своє життя та життя близьких вам людей пам’ятайте основні правила експлуатації електроприладів. З ними можна ознайомитися тут.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!