“Прикарпаттяобленерго” звинуватило КЕЧ у заборгованості

Будинкоуправління №1 Івано-Франківського КЕЧ району заборгувало енергетикам близько 40 тисяч гривень.

Станом на сьогодні загальна сума заборгованості становить 39,5 тисяч гривень, в тому числі: 17,7 тис. – заборгованість за січень, 17,8 – за грудень минулого року, 3,96 – за листопад 2016 року.

Зазначимо, що на балансі Будинкоуправління №1 Івано-Франківської КЕЧ району перебувають гуртожитки по вул. Коновальця,72; вул. Коновальця,80; вул. Карпатської Січі, 5. Також компанія забезпечує освітлення сходових кліток будинків по вул. Чорновола, 150А, 150Б та 150В.

У випадку, якщо ситуація не зміниться найближчим часом, згідно з нормами чинного законодавства, енергетики будуть змушені припинити електропостачання боржника.

Нагадаємо, що проблема з розрахунками за спожиту електроенергію цього споживача не є новою, протягом останніх років «БУ №1 Івано-Франківського КЕЧ району» систематично затримує оплату.

У ПАТ «Прикарпаттяобленерго» сподіваються, що підприємство-боржник таки відреагує на багаторазові звернення споживачів та розрахується з боргами.

«Ми розуміємо, що у випадку вимкнення електропостачання постраждають люди, – розповідає комерційний директор ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Олег Дацко. – Саме тому неодноразово зверталися до керівництва Будинкоуправління з проханням вирішити дану ситуацію. Надіємося, що борг буде погашено і люди залишаться зі світлом».

Читайте також: Непрості розрахунки

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!