Рада відклала запровадження штрафів для власників “євроблях”

Верховна Рада прийняла рішення відтермінувати на три місяці запровадження штрафів для власників авто на єврономерах, повідомляє “Укрінформ”.

За законопроект №8371 про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про електронні довірчі послуги” з правками, які озвучила голова податкового комітету ВРУ Ніна Южаніна, проголосували 236 депутатів:

“Ми сьогодні на позачерговому засіданні комітету прийняли рішення відстрочити початок терміну дії закону №2612, який мав би розпочинати процедуру притягнення до відповідальності та накладення штрафів за використання автомобілів на іноземній реєстрації з порушенням митного режиму. Він мав набрати чинності 24 травня, тепер він набере чинності 24 серпня 2019 року. Тому кричущі проблеми ми зараз прибрали”, – прокоментувала зміни Южаніна.

Згідно із законодавством, від 24 травня до власників авто на єврономерах мали почати застосовування штрафних санкції. Зокрема, за керування автомобілем з іноземною реєстрацією передбачалися штрафи до 170 тисяч гривень.

Як повідомляв “Укрінформ”, у середу, 15 травня, близько 200 осіб, серед яких – власники автомобілів на єврономерах, зібралися на мітинг під будівлею Верховної Ради із закликом до депутатів продовжити принаймні на півроку період пільгового розмитнення автомобілів з єврореєстрацією.

Нагадаємо, у ДФС України повідомили, скільки коштувало розмитнення найдорожчого авто на єврономерах

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!