Президент України привітав громадян з Річницею Декларації сувернітету України

Сьогодні, 16 липня, виповнюється 27-ма річниця від дня, коли Верховна Рада УРСР прийняла Декларацію про державний суверенітет України, зробивши перший юридичний крок до виходу з радянської тоталітарної імперії.

“Сьогодні, як і сто років тому, наші воїни зі зброєю в руках боронять від російського агресора державний суверенітет України», – йдеться у зверненні Президента України до українського народу з нагоди 27-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України, повідомляє прес-служба Глави держави.

Свобода має високу ціну. Протягом 20-х – 90-х років минулого століття тривав визвольний рух Українського народу за державну незалежність України. Своє право на власне майбутнє ми відстояли під час Помаранчевої революції. Європейський вибір України виборювався мільйонами громадян під час Революції Гідності. За нього віддали своє життя Герої Небесної сотні».

Президент також наголосив, що в умовах гібридного протистояння з Російською Федерацією та втрати значної частини економічного потенціалу країни нам вдалося цього року перейти до підвищення соціальних стандартів – зросла мінімальна заробітна плата та пенсії.

Петро Порошенко зазначає, що завершено найскладніший, фінальний етап набуття чинності Угоди про Асоціацію України з Європейським Союзом, а «відчинені завдяки безвізовому режиму двері Євросоюзу є справжнім визнанням наших здобутків на шляху реформ».

Раніше ми повідомляли: Порошенко відкрив засідання комісії Україна-НАТО

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!