Рожеві барви для міста: в Калуші висадили 50 сакур

Калуш стане яскравішим завдяки рожевим барвам сакур, які висадили на вулицях міста.

Усього 8 березня калушани висадили 50 сакур. Про акцію в соцмережі повідомила калушанка Наталія Романів.

“Зроби своє місто яскравішим! Тепер і у нашому місті буде трішки більше ніжно-рожевих барв. Сьогодні отримали масу задоволення, саджаючи сакури”, – написала вона.

Як повідомив “Вікнам” організатор акції, голова Громадського руху “Мій двір” Олег Нижник, зокрема, на території Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка висадили 20 сакур, решта — в двориках дитячих садочків які відвідують діти калуського “Пласту”: “Росинці”, “Червоній шапочці”, “Журавлику” і “Ластівці”.

Також частину дерев висадили в дворах, де проживають активні члени громадського руху. Активну участь у висадці дерев взяли гімназисти міста та пластуни. Активісти обіцяють продовження акції озеленення, яка матиме вже міжнародний розмах.

Саджанці доброчинно надали в фермерському господарстві “Надія сад” з міста Мукачево. Калушани лише оплатили транспортні послуги.

Сакура — відомий символ Японії та японської культури. Японці здавна шанують цю рослину. З часів Мейдзі зображення сакури містяться на головних уборах учнів і військових, як показник рангу. А ще сакура — традиційний символ жіночої молодості та краси.

Читайте також: Руслан Марцінків пояснив, чому на Галицькій зрізали дерева

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!