Руслан Марцінків заявив, що керівника поліції треба обирати на виборах

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив, що реформа поліції провалилась, та запропонував свій підхід до змін.

“Як політик, я маю свою думку щодо реформи поліції: вона провалилась! Якщо спочатку Франківськ патрулювало 18 екіпажів, то зараз скільки – 5-6?! Система не змінилась, все лишилось, як було. Для мене показник такий: має закриватись гральний бізнес, наливайки, незаконні обмінники, вестись боротьба з наркобізнесом. Тобто звертатись увага на те, що турбує людей”, – каже мер.

За його словами, розмір зарплати поліцейського – це теж свідчення того, що реформа провалилась, бо якщо “копи” не можуть забезпечити свою сім’ю, то це неправильно. 

“Я підтримую реформу в її задумі, але не реалізацію. А починатись вона повинна з того, що головного поліцейського має обирати громада на прямих виборах. Тоді буде й відповідальність перед людьми!”, – ділиться думками Марцінків.

Користувачі соцмережі Facebook одразу ж розкритикували таку ідею.

“Ви серйозно? Ні, перефразую, ви у своєму розумі?? Давайте і головного лікаря най люди обирають, чому ні? Ви ж довірите своє лікування людині, яку обрали люди, правда? У нас не реформа провалилась, у нас мер загрався у популізм”, – пише Вадим Куліков.

Читайте також: Франківські патрульні розповіли про дві спроби “домовитися” з ними

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!