Ще в одному районі Прикарпаття ввели карантин на кукурудзяних полях

При здійсненні фітосанітарного моніторингу сільськогосподарських угідь, фітосанітарні інспектори Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, виявили обмежено поширеного в Україні карантинного шкідника – західного кукурудзяного жука (Diabrotica virgifera virgifera) на території Рогатинського району в с. Явче.

Шкідника виявили на площі 50,6 га, що підтвердили результатами досліджень ДУ “Івано-Франківська обласна фітосанітарна лабораторія”, повідомляють у Держспоживслужбі.

Нагадаємо, раніше карантинний режим через цього жука ввели на кукурудзяних полях на Снятинщині.

Згідно розпорядження Рогатинської райдержадміністрації, на території господарства запровадили карантинний режим, а також визначили заходи з локалізації та ліквідації вогнищ західного кукурудзяного жука на території господарства на 2019-2023 роки.

Крім того, на підставі висновків від фітосанітарів, скасували карантинний режим щодо бактеріального в’янення кукурудзи на загальній площі 723,93 га в таких господарствах Рогатинського району як:  ТзОВ АФ “Світанок”, на даний час ТОВ “Агрокомпанія Прикарпаття” (674,77 га); ТзОВ “Пуків-Агро”, на даний час ТОВ “Агрокомпанія Прикарпаття” (38,86 га); ТОВ “Захід Агро МХП” на площі 10,3 га.

Фото – ілюстративне.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!