Щоб допомогти хворому хлопчику у Франківську влаштують благодійний дизайн-маркет

Сьогодні, 28 лютого, в Івано-Франківську відбулась прес-конференція щодо благодійного дизайн-маркета Help Shop, який проходитиме у суботу, 2 березня, з 12:00 по 20:00 год в Університеті Короля Данила.

Основною метою заходу є збір коштів для хворого хлопчика Іллі Максимова (гострий гломерулонефрит, нирки не виконують своїх функцій).

На ярмарку будуть представлені українські бренди, музика – весь день гостей будуть розважати ді-джей, Higher Mind музиканти, Сни Дріади, Монополія, та багато інших.

“Ми побачили, що багато схожих заходів відбувається у Львові та Києві. Вони є досить успішними. В той же час, до нас звернулася мама Іллі Максимова, який хворий на гострий гломерулонефрит, і зараз проходить лікування в Ізраїлі. Вони попросили про допомогу, бо там, на жаль, їм не вистачає коштів. Лікування зараз припинене. Ми вирішили допомогти організувавши такий захід у Франківську,” – розповів  Ярослав Коник, координатор дизайн-маркету “Help Shop”.

Благодійний фонд “Коник Хелп”, який організовує захід, позиціонує себе як християнська організація, котра підтримує українське. Вони бажають популяризувати Україну й позиціонують українськи бренди як найкраще не лише у нас, а й за межами країни. Вірять, що тоді допомога надходитиме і з-за кордону. Одним із спікерів прес-конференції був лідер гурту “Сни Дріади”.

Гурт буде одним з тих хто долучиться до збору коштів у суботу та розважатиме гостів заходу:

“Ми не вперше співпрацюємо з цими людьми і вже знаємо, що їхні зусилля, які вони докладають є правильними, чистими і справжніми. Тому допомагати саме на таких подіях для нас не просто відмітитись, а відповідально та важливо. Кожен має допомагати чим може. Ми можемо допомогти своєю музикою, участю, присутністю. Тому такі заходи повинні відбуватися частіше, більше. Кожен хто допомагає робить свій певний великий вклад в те, щоб засвітити зірку надії”, – прокоментувавТарас Бойчук.

Схожі заходи планують проводити щосезонно. Також хлопчику можна допомогти, надіславши кошти за реквізитами:  5168 7427 0339 0124 Максимова Надін Любомирівна.

Нагадаємо, Юній прикарпатці, яка важко захворіла, потрібна допомога (ФОТО) 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!