Школи і садочки Прикарпаття додатково отримають 31 мільйон гривень

Сьогодні, 14 травня, в Івано-Франківську відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

Як розповів журналістам голова комісїі Микола Палійчук, депутати зібралися, щоб внести ряд змін до обласного бюджету на 2019-й рік. Зокрема, оскільки наразі є перевиконання плану, то додаткові кошти необхідно розподілити по різним статтям витрат.

“Маємо 31 мільйон від перевиконання. Ці гроші ми розподіляємо тим, кому це найбільш потрібно – в основному, на школи і дитячі садки. Є велике бажання підготувати ці заклади до 1 вересня – це ремонти, дахи, туалети і такі інші питання. Крім того, профінансуємо з цих грошей і низку сільських амбулаторій”, – сказав Микола Палійчук.

За словами депутата, обласний бюджет наразі є збалансованим, фінансами область забезпечена добре і все йде за планом.

“В окремих ОТГ до кінця року буде недофінансування зарплат, але це типова ситуація, не форс-мажор. Будемо вирішувати проблеми”, – додав Микола Палійчук.

Крім того, депутати прийняли низку технічних змін до обласного бюджету на 2019-й рік. А голова обласної ради Олександр Сич порадив посадовцям з департаменту фінансів краще інформувати депутатів про те, які зміни планується прийняти і чим вони обґрунтовуються.

Читайте також: В Івано-Франківській ОДА розповіли, куди потратили чверть річного бюджету

  

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!