Шмигаль заявляє, що піде з посади, якщо не виправдає надію людей

Новопризначений прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що піде з посади якщо не виправдає надії українців. 

Це він сказав в ефірі “Право на владу”, пише “Українська правда“.

“Я піду з посади, якщо не виправдаю надію українців”, – заявив Шмигаль.

На запитання, у яких випадках він може відмовити президенту України, Шмигаль сказав: “Я відмовлю президенту у різних випадках, але не уявляю, що він може щось попросити, що є незаконним, або що спричинить мою відмову”.

Нагадаємо, що у середу, 4 березня, ВРУ призначила Дениса Шмигаля головою уряду. Раніше він був керівником Івано-Франківської ОДА.

Як повідомляв “Галицький кореспондент”, Денис Шмигаль – корінний львів’янин, 43 роки. З відзнакою закінчив Львівську політехніку у 1997 році, а через 5 років вже став кандидатом економічних наук, захистивши дисертацію з регіональної економіки та розміщення продуктивних сил. Все життя працював на виробничих підприємствах Львівщини, очолював інвестиційні компанії, обіймав керівні посади. З 2009 року працював в обласній державній адміністрації на посаді керівника департаменту економіки, інвестицій, промисловості та торгівлі. Був одним з розробників стратегії розвитку Львівщини. 

Після Майдану став заступником Державної фіскальної служби у Львівській області. На посаду прийшов через відкритий конкурс. Активно викорінював хабарництво, оголосивши акцію «Хабарників до в’язниці». З приходом на посаду пана Насірова звільнився.

Кандидат економічних наук Денис Шмигаль закінчив аспірантуру Інституту регіональних досліджень НАН України. Успішно захистив дисертацію. Вільно володіє англійською та польською мовами.

Додатково вчився за кордоном – у Бельгії, Канаді, Грузії, Фінляндії. А у Німеччині – в Рейнсько-Вестфальському технічному університеті за програмою підготовки менеджерів Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!