Сім’ям учасників АТО Богородчанщини виплатили 300 тис. грн матеріальної допомоги

За кошти районного бюджету у 2015 році 151 військовослужбовцю – учаснику АТО та членам їхніх сімей надано одноразову матеріальну допомогу у розмірі  317,2 тисяча  гривень. Реєстраційними службами району зареєстровано 29 прав власності на земельні ділянки. Ще 159 бійців звернулися до органів місцевого самоврядування зі зверненнями щодо надання їм земельних ділянок.

Про це під час наради щодо вирішення проблемних питань учасників АТО та поглиблення співпраці з волонтерськими організаціями повідомив перший заступник голови Богородчанської РДА Василь Петришин.

«За рахунок коштів районного бюджету сім’ям загиблих та поранених учасників Антитерористичної операції надаються пільги на житлово-комунальні послуги в розмірі 50 відсотків від встановлених законодавством норм споживання, – повідомив Василь Петришин.  – Забезпечено безкоштовне харчування дітей учасників АТО у навчальних закладах району та першочергове влаштування у  дошкільні заклади».

За словами посадовця,  упродовж минулого року 66 сімей учасників Антитерористичної операції отримали набори солодощів для дітей та продуктові набори до дня Святого Миколая.  За сприяння ГО «Поранені  SOS»  двоє поранених учасників АТО отримали електронні книги,  а  шість сімей –  грошову допомогу на суму 13 тис. грн.

У районі систематично проводиться надання безоплатної кваліфікованої медичної допомоги та послуг учасникам АТО та членам сімей загиблих. Зокрема, за отриманням медичної допомоги до лікувальних установ  звернулося 154 особи, з яких 70 надано кваліфіковану допомогу у стаціонарних та   амбулаторно-клінічних закладах району.

Разом з тим,  районним управлінням юстиції, юридичним сектором апарату райдержадміністрації та іншими структурними підрозділами  надається безоплатна правова допомога бійцям АТО та членам їх сімей.

Нагадаємо, На Рогатинщині із 163 учасників АТО лише 65 мають відповідний статус.

воїн АТО

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!