SMM і буклети: В ОДА будуть активно рекламувати туристичне Прикарпаття

Сьогодні, 29 січня, в Івано-Франківську відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань європейської інтеграції, міжнародного співробітництва, інвестицій та розвитку туризму.

Депутати розглянули низку питань щодо реалізації туристичних і міжнародних програм на Прикарпатті в 2019 році. Олександр Зрайко, начальник управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації, розповів про досягнення.

“Ми почали по-новому рахувати туристів, а також проаналізували профілі тих людей, які приїжджають на Прикарпаття. Тепер ми знаємо вік туристів, для чого вони приїжджають і скільки часу де проводять. Все це є корисним для подальшого планування нашої роботи. Зокрема, плануємо і надалі збільшувати нашу присутність в інтернеті і в соцмережах, займатися напрямом SMM. Адже значна частина людей саме в інтернеті обирає маршрут своїх поїздок”, – сказав Олександр Зрайко.

За його словами, інша частина людей дізналася про туристичні принади Івано-Франківщини з друкованої продукції – зокрема, з різних буклетів і каталогів. Тож цьому напрямку в 2020-му році теж приділять більше уваги.

До слова: у Карпатах збудують містечко “гуцульських гобітів”

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!