Снятинський дитячий будинок-інтернат отримає нового директора

Сьогодні, 25 березня, відбувається засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

Директор департаменту соціальної політики облдержадміністрації Леся Бурдяк повідомила, що директор Снятинського дитячого будинку-інтернату Наталія Гордашко написала заяву на звільнення за згодою сторін. «Тиску на неї ніякого не було. Це рішення обговорювалось з колективом, але вона сказала, що її рішення остаточне і безповоротне», – наголосила Бурдяк.

Щоб заклад функціонував належним чином, директор департаменту соціальної політики запропонувала кандидатуру на посаду директора Василя Курилюка. Каже, він зараз є заступником директора Залучанського будинку-інтернату і зарекомендував себе добре.

«Коли він прийшов на роботу, то в інтернаті було підсобне господарство і було шість корів, які давали шість літрів молока. Завдяки йому вони зараз дають 60 літрів. Тож ми могли за рік зекономити 210 тисяч гривень на придбання молока. І в Снятинському дитячому будинку-інтернаті є умови для ведення підсобного господарства, але воно відсутнє. Тому маю надію, що Василь буде його розвивати», – зазначила пані Леся.

У свою чергу Василь Курилюк розповів, що на новій посаді буде вести роботу із залученням якомога більше коштів. Планує замінити вікна і двері на сучасні металопластикові конструкції та для висвітлення діяльності інтернату відкриє сайт. «Таким чином більше людей будуть знати проблеми і недоліки нашого закладу та допоможуть нам їх вирішити», – наголосив він.

Однак, незважаючи на те, що директор департаменту соцполітики рекомендувала призначити його на посаду на три роки, комісія проголосувала за призначення його на посаду терміном на п’ять років.

В кінці 2014 року ми писали про те, що у Снятинському дитячому будинку-інтернаті обурені рішенням депутатів обласної ради про незадовільну оцінку роботи їхнього директора. Працівники закладу та матері вихованців стали на його захист, стверджуючи, що це політична розправа.

YTKzIMTlwSs

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!