Справа Скрипаля: ЄС звинувачує Росію

Європейський Союз приєднався до засудження хімічної атаки на колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та звинувачує в цьому  отруєнні Російську Федерацію.

Про це йдеться у  заяві Ради ЄС із закордонних справ, прийнятій в Брюсселі в понеділок, 19 березня,  повідомляє Укрінформ.

Цими безрозсудними і незаконними діями погрожували життю багатьох громадян. Європейський Союз вкрай серйозно ставиться до оцінки уряду Великобританії; дуже ймовірно, що Російська Федерація несе за це відповідальність“, – йдеться в заяві.

Як зазначалося раніше, поліція британського міста Солсбері оголосила про те, що поряд з одним із міських торгових центрів внаслідок дії невідомої небезпечної речовини серйозно постраждали дві особи. Пізніше з’ясувалося, що це колишній подвійний агент, екс-полковник ГРУ Сергій Скрипаль, який у 2010 році отримав притулок у Великій Британії після взаємного обміну розвідниками, та його донька Юлія. Постраждалі перебувають у критичному стані.

Через тиждень після цього британська прем’єрка Тереза Мей заявила, що відповідальність за отруєння, найімовірніше, лежить на Росії. Вона також повідомила, що постраждалі були отруєні нервово-паралітичною речовиною групи “Новічок”, яка розроблена у РФ.

Читайте також, на Косівщині чоловік загинув через отруєння чадним газом.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!