Стан катастрофічний: прикарпатські депутати оглянули трампліни у Ворохті (фото)

Сьогодні, 15 листопада, Івано-Франківська обласна рада проводить виїзне засідання в Яремче, присвячене темі спорту.

Депутати оглянули спортзали у Микуличинській ЗОШ, після чого вирушили до Ворохти. Тут розташована навчально-спортивна база “Авангард”, на якій розташовані єдині в Україні діючі трампліни. І їх стан – катастрофічний.

“Трампліни і приміщення у катастрофічному стані. Літом не було зроблено жодного стрибка на трампліні К-90, та й на К-70 вже теж не можна скакати. Стан дуже поганий. Ми їздимо у Тернопільську область, бо у нас немає перехідного трампліна. А своїми силами тут вдалося відремонтувати гору розгону, тренерську і медичний кабінет”, – розповідає Ігор Гладиш, директор обласної комплексної ДЮСШ.

Перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради Василь Гладій пояснив: проблема цього об’єкта в тому, що тут є чотири власники.

“Тут наразі є 3 фізичні особи і ще одна юридична. Тому ми не маємо права фінансувати базу з обласного бюджету. Але зараз ми ініціюємо передачу бази на наш баланс. Є домовленість про безплатну безстрокову оренду. І ми будемо фінансувати цю школу, вона єдина в Україні. Потрібно купити і встановити нове покриття”, – сказав Василь Гладій.

Мова йде про 1.35 мільйона гривень на саме покриття, і ще в значну суму обійдеться його встановлення.

Нагадаємо, востаннє трамплінний комплекс капітально ремонтували понад 20 років тому. Сьогодні в нього начебто є інвестор, який зобов’язався відновити трампліни, але якихось помітних змін за роки так і не сталося. Облдержадміністрація вважає, що інвестиційний договір грубо порушено. А отже, комплекс треба віддати державі.

Нагадаємо, занедбані ворохтянські трампліни пересварили губернатора з лідером бютівців в обласній раді. Івано-Франківську обласну владу реконструкція ворохтянських трамплінів зацікавила хоч і недавно, але не без підстав. Більше – у статті “Трамплін розбрату

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!