Студент франківського університету став лауреатом міжнародного конкурсу баяністів-акордеоністів

Днями відбувся ХІІ Міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «Рerpetuum mobile», присвячений 50-річчю від дня народження доктора мистецтвознавства Андрія Сташевського. Захід пройшов у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка.

Конкурс відбувався в шести категоріях. Цьогоріч у ньому взяли участь представники різних навчальних інституцій України, Литви, Латвії, Білорусі, Сербії, Молдови, Великої Британії, Китаю, повідомляє прес-служба Прикарпатського націального університету ім. Василя Стефаника.

Так, франківський університет на конкурсі представив студент 4 курсу кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Іван Збіглі. Він виступив у ІV категорії (виконавці народної, естрадної та джазової музики (без обмежень у віці).

У рамках програми конкурсу Іван виконав шість творів: В.Загуменов «Гумореска», Є.Дербенко «Циганська угорка», Ф.Марокко «Спробуємо на десять», В.Черніков «Вальс-експромт», В.Власов «Посмішка Брамса», варіації на тему румунської народної пісні «У городі у Івана».

За результатами конкурсу Іван Збіглі став лауреатом ІІ-ї премії. Варто зауважити, що журі відзначило високу виконавську майстерність студента.

До теми: Королева Великобританії Єлизавета ІІ відповіла на листа франківським студентам

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!