Франківські студенти перемогли у програмі Британської Ради

Проект «Облаштування студентського простору Paragraph» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника опинився серед трьох переможців конкурсу «Student Action: Програма розвитку лідерських компетенцій студентів».

Вже цього місяця команда Paragraph отримає фінансову підтримку від Британської Ради в Україні в сумі 20 000 гривень на облаштування та оновлення студентського простору для коворкінгу в університеті. Координатором проекту є студент-міжнародник університету Віктор Лесик.

«Ця перемога ще більше зміцнила наші власні лідерські компетенції в створенні соціальних ініціатив. Ми здобуваємо і обмінюємося досвідом, набуваємо навичок, необхідних для розвитку громадських студентських організацій», – зазначив Віктор Лесик.

Проект створили, щоб облаштували комфортні умови для індивідуальної та командної роботи, навчання та відпочинку, організації освітніх та культурних подій у студентському просторі  Paragraph. Це надасть добрі  умови для самореалізації студентів й створить платформу для ефективного спілкування студентів, викладачів та адміністрації університету з місцевим бізнесом, владою і громадою. Крім того, стейкхолдери проекту працюватимуть на засадах спільних інтересів і надалі зможуть реалізовувати ще більше цікавих проектів.

До речі, участь у програмі Британської Ради взяли 60 представників органів студентського самоврядування з різних університетів України. Переможцями також стали проекти Ужгородського національного університету та Запорізького національного університету.

Читайте також: У прикарпатських об’єднаних громадах “виросли” свої проектні менеджери

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!