Суд Дерещука: прокурор показав відео з місця вбивства (фото)

Сьогодні, 9 липня, в Івано-Франківському міському суді продовжують розгляд у справі вбивства місцевого підприємця.

Нагадаємо, чоловік посеред білого дня розстріляв машину підприємця Ігора Гербіна, відомого у місті за прізвиськом Червонець. З місця події Михайло Дерещук втік, однак згодом його затримали, а тепер дружина і донька загиблого вимагають два мільйони гривень компенсації за матеріальні та моральні збитки.

На засідання з’явилися обвинувачений Дерещук, його адвокат Боднарчук, потерпіла Інна Гербіна, її представник Камінський. Дерещук подав клопотання, що на засіданні 20 травня один з суддів колегії, а саме – Руденко, заснув, а його колеги не зреагували на це та продовжили розгляд. Крім того, обвинувачений зазначає, що опісля засідання того ж дня йому стало погано, піднявся артеріальний тиск, а швидку допомогу йому не викликали.

«Ви готові працювати?! Ви кажете, що керуєтеся статтями, але на них не покладаєтеся», – обурюється Дерещук.

Крім того, він подав клопотання про вилучення запису телефонної розмови, щоб дослідити цей доказ. Чоловік стверджує, що йому погрожували Ігор Гербін та свідок Святослав Брецко 30 липня 2017 року. Боровик на це відповів, що оператори телефонного зв’язку не здійснюють запис розмов абонентів, тому це клопотання не варто задовільняти.

Порадившись на місці, колегія суддів ухвалила відмовити у цьому клопотання. Кажуть, що це не належить до компетенції суду першої інстанції. Опісля на слуханні розпочали досліджувати відео та аудіоматеріали. Прокурор представив відеозапис з камер спостережень, які зафіксували подію 31 липня 2017 року.

«Ми бачили як він приїхав, стріляв, а опісля злочину поїхав. Ми бачили підготовку до злочину та сам злочин. Також на відео помітно свідків Костів, Брецко та Корнута», – зазначає прокурор.

Опісля перейшли до огляду речових доказів: двох пістолетів та патронів.

«Звідки у вас стільки магазинів з патронами. Звідки ви це взяли? Але при огляді машини було тільки два магазини. Ви зараз підкинули мені патрони», – обурюється обвинувачений.

Прокурор також представив одяг обвинуваченого, шість гільз, які випустив зі зброї обвинувачений, а також кулі, які вилучили з тіла померлого. Також показав ще один пістолет.

«Звідки цей пістолет? На фото було тільки два. Мені тулять ці “стволи”!» – переконує обвинувачений.

Також представили два ножі, пальцеві браслети та особисті речі затриманого.

Свідки Корнута, Терлецька, Гладій не з’явилися на засідання, але обвинувачений та потерпіла наполягають на їх допиті. Таким чином, засідання перенесли на 15 липня 13:00.

Нагадаємо, Вийшов час: на Прикарпатті суд виправдав чоловіка, якого підозрювали у вбивстві молодої дівчини

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!