Суд Дерещука: вбивця франківського підприємця хоче під домашній арешт

Сьогодні, 25 квітня, Івано-Франківський міський суд продовжив розгляд справи Михайла Дерещука.

Нагадаємо, 31 липня минулого року близько 13:00 озброєний чоловік випустив шість куль в місцевого підприємця Ігоря Гербіна, який сидів у своєму автомобілі біля міської ратуші. Після цього нападник втік, а згодом, увечері, його затримала поліція. Стрільцем виявився Михайло Дерещук, на прізвисько “Дира”.

На минулому засіданні Дерещук розповів, що у 2016 році він вже був судимий за хуліганство, а от у цій справі свою вину визнає частково.

На сьогоднішнє засідання не з’явилося два з трьох захисників Дерещука.

“Також надійшов ряд клопотань від Дерещука. Вони надійшли до нас 13 квітня, а написані 11-го, хоча минуле засідання проводилось 12 квітня. Це, зокрема, клопотання про відвід суддів, про зміну запобіжного заходу, а ще 24 квітня надійшло клопотання про виклик двох свідків”, – каже суддя Руденко.

Проте захисник повідомив, що всі клопотання неактуальні, окрім запобіжного заходу.

“Я не хочу, щоб без адвоката Бондарчука проводився допит свідків. А на минулому засіданні ви навіть мені слова не дали”, – підвищив голос Дерещук.

Прокурор додав, що через відсутність адвоката все-таки варто відкласти засідання. Проте сьогодні тільки розглянуть питання щодо зміни запобіжного заходу. Так, суд вирішив відкласти допит свідків та потерпілих.

Щодо зміни запобіжного заходу, то потерпілий у клопотані вказав, що у нього є ряд захворювань, тому неохідно звернутися до лікарів і змінити запобіжний захід з тримання під вартою на домашній арешт.

“З листопада мій підзахисний у санчастині, йому там не можуть надати потрібну допомогу”, – додав адвокат.

Проте прокурор пояснив, що це клопонання неактуальне, оскільки прийшло запізно, а також Дерещук може тиснути на свідків. Тому прокурор Боровик попросив не підтримувати клопотання. Суддя відхилив клопотання про зміну запобіжного заходу.

Наступне засідання перенесли на 18 травня, 14:00.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!