Суд стягнув із франківського підприємства понад 200 тисяч гривень за непоставлений товар

Господарський суд Івано-Франківської області стягнув з Товариства з обмеженою відповідальністю “Омега-Інстал”, на користь КП Тернопільської обласної ради “Тернопільтеплокомуненерго”, 229 724 гривень вартості оплаченого, проте непоставленого товару по договору.

Про це повідомляє пресслужба Господарського суду Івано-Франківської області.

Суд встановив, що у  грудні 2018 року між ТОВ “Омега-Інстал”, що знаходиться у місті Івано-Франківську, та комунальним підприємством “Тернопільтеплокомуненерго” був укладений договір. Згідно з нимпостачальник зобов’язався поставити замовнику котли і котельне обладнання. А замовник, відповідно, прийняти та оплатити такий товар. 

Позивач сплатив на користь відповідача кошти за котел, про що свідчить платіжне доручення від 26 грудня 2018. Проте франківське підприємство товар не поставило.

У травні 2019 року, комунальне підприємство зверталось до ТОВ “Омега-Інстал” з претензією щодо невиконання умов договору поставки, однак, її залишили без належного реагування з боку відповідача й товар позивачу не віддали.

У частині позову, щодо стягнення процентів за користування чужими грошовими коштами та пені, суд відмовив.

За умовами статті 629 Цивільного Кодексу України договір є обов’язковим для виконання сторонами.

Детальніше з текстом рішення  Господарського суду Івано-Франківської області від 16.01.2020 р. у справі №909/1194/19 можна ознайомитись за посиланням: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/87054971.

Читайте також: на Прикарпатті засудили росіянина, який обікрав будинок прокурора.

Фото – ілюстративне.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!