Суд у справі депутата з Березівки ухвалив допит свідків

Сьогодні, 24 лютого, в Івано-Франківському міському суді продовжується розгляд у справі Богдана Орла – депутата з Березівки, якого підозрюють в отриманні хабара сумою в майже 500 тисяч гривень.

Раніше прокуратура просила обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на термін у 60 днів та збільшити суму застави, як і у випадку з Варою, до 942 тисяч гривень.

На сьогоднішньому засіданні потерпіла подала заяву, у якій зазначено, що у зв’язку з сімейними обставинами вона не зможе бути присутньою на судовому засіданні, тому просила провести судове засідання без неї.

Суд вирішив, що засідання може проводитися у такому складі. До матеріалів справи долучили ухвалу суду, згідно якої був накладений арешт на гроші ГО “Чисте Довкілля”, а також ухвалу суду, у якій йдеться про внесення застави обвинуваченим Богданом Орлом.

Захист Орла повідомив, що прокуратура відмовила захисникам підсудного у допиті свідків. За словами Богдана Орла, ці свідки були присутні і зможуть дати свідчення щодо справи, яку йому інкримінують. Суд ухвалив допит свідків у справі. Наступний розгляд справи відбудеться 03 березня о 9.00.

Нагадаємо, Спійманий на хабарі війт Березівки просив заслухати журналістів в якості свідків.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!