Суд у справі Коцаби: обвинувачення дослідило відеозаписи підсудного

31 березня в Івано-Франківському суді відбулося чергове засідання у справі Руслана Коцаби, якого звинувачують у державній зраді.

Сьогодні буде дослідження відеозаписів. Суддя запропонувала їх досліджувати в порядку, згідно з яким записи проходять у справі.

maxresdefault

Перше відео – це бліц-інтерв’ю з мешканцями села Коршів Коломийського району.

Зокрема, Коцаба опитував людей, чому вони йшли би воювати, питає: «Чи готові люди вбивати?». Чоловік на ім’я Володимир на відео відповідає, що готовий. «Кого вбивати?», – питає Коцаба, і просить описати образ ворога. Чоловік відповів, що «християнин зобов’язаний захищати свою землю, має бути віддача державі». Підсудний запитав чи це не війна між олігархами. Чоловік каже: «Ні, це війна проти Путіна».

Натомість, ще один мешканець села, Сергій, зазначив на відео, що готовий убивати, бо хоче спробувати як це. Коцаба спитав, чи він не думає, що це гріх. Той відповів, що можливо. Водночас, каже, що «не можна ухилятися від повістки, бо нічого доброго з цього не буде». Чоловік зазначив, що «це регулярна російська армія і вибору нема». Натомість Коцаба говорить чоловікові, що там їх багато.

Наступною свій коментар дала пані Наталя, в якої чоловік був в АТО. Жінка зазначила, що свою державу треба боронити. «Домовлятися з москалями не можна, бо станемо рабами. Мій чоловік дуже любить свою землю і хоче, щоб наша донечка жила у вільній країні», – зазначила жінка.

Разом із тим під час сьогоднішнього судового засідання було продемонстроване відеозвершення Коцаби до Президента України Петра Порошенка, а також відео з передачі “Спеціальний кореспондент” каналу “Росія 1”.

Нагадаємо, в одній студії із лідером ДНР Денисом Пушиліним, головним українським комуністом Петром Симоненком, лідером ЛДПР та знатним українофобом Володимиром Жириновським Руслан Коцаба обговорював війну в Україні.

12939279_1170500906323465_856328120_n

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!