Суд у справі про вбивство міліціонера на Прикарпатті: неочікуваний перерозподіл суддів

23 березня в апеляційному суді Івано-Франківської області продовжився розгляд апеляційної скарги у справі про умисне вбивство міліціонера Тараса Вірстюка, яке мало місце влітку 2014 року на Снятинщині, що на Прикарпатті.

Резонансну справу розглядали в суді понад рік, а вирок було оголошено в листопаді 2015-го. Коломийський міськрайонний суд за цей злочин засудив Ігоря Винничука та Ігоря Слободяна – обом причетним до вбивства прикарпатцям дали по 14 років. Проте мати загиблого, Ганна Вирстюк, вважає такий вирок надто м’яким.

Цікаво, що під час слухання справи вісім разів було змінено прокурора.

На засідання 23 березня прокурор подав клопотання про відвід суддів. Порадившись, колегія суддів вирішили його задовольнити.

“Ми немаємо право для розгляду справи. – зазначив під час засідання головуючий судді. – Справа передається на новий розподіл де буде новий головуючий і судді”.

Нагадаємо, 1 травня 2014 року в лісопосадці Снятинського району знайдено тіло правоохоронця з ознаками насильницької смерті. 33-річний прапорщик міліції Тарас Вирстюк виховував семирічну донечку та працював помічником оперативного чергового в Снятинськомурайвідділі міліції. 28 квітня у форменому одязі він добирався на роботу, однак до місця служби не прибув.

Згодом було встановлено, що до вчинення цього злочину причетні троє місцевих мешканців.

суд

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!