Суд виніс вирок жінці, яка облила зеленкою головного лікаря Косівської ЦРЛ

22 листопада 2019 року Косівський районний суд виніс вирок жінці, яка облила зеленкою головного лікаря Косівської центральної районної лікарні.

Випадок стався ще у 2017 році, 23 жовтня. Тоді на прийом до головного лікаря Дмитра Микитюка прийшли активісти з “Правого Сектора”, які звинуватили його у бездіяльності. Вони зайшли до нього в кабінет і почали вимагати у нього написати заяву на звільнення. Почався скандал.

За кілька хвилин головний лікар вийшов зі свого кабінету і пішов до туалету. Одразу за ним до вбиральні зайшла молода жінка, яка прийшла з активістами “Правого Сектору.” Вона вилила лікарю на голову зеленку із пляшки.

Дмитро Микитюк отримав травми, які згодом класифікували як хімічний опік обох повік І ступеня, кон’юнктиви повік та очних яблук І-ІІ ступенів, рогівки ІІ-ІІІ ступенів, увеїт обох очей, які спричинені від хімічної речовини та відносяться до тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості, які спричинили тривалий розлад здоров’я і не є небезпечними для життя в момент їх спричинення.

Суд по цій справі тягнувся аж два роки. Жінка стверджувала, що вона не винна, а також що її взагалі не було в Косові на момент цього нападу. Втім, це згодом спростували свідки події.

Зокрема, працівниці лікарні бачили, як ця жінка в камуфляжі вибігла за головним лікарем із його кабінету. А один з допитаних активістів “Правого Сектору” зізнався, що купив в аптеці вісім пляшок зеленки і передав їх обвинуваченій.

Суд, вивчивши всі докази і обставини цієї справи, виніс у ній вирок. Жінку визнали винною у хуліганстві та нанесенні тілесного ушкодження. Їй призначили покарання у вигляді штрафу в розмірі 2550 гривень.

Читайте також: У Калуші чоловік побив свідка Єгови його дерев’яним стендом

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!